מחשבון תשואות תיקי השקעות

“לא הכרתי דרכים להשוות את התיקים”… “קשה מאוד לדעת מה קורה בתיקים, שלא כמו גמל והשתלמות שיש גמלנט”. 

לא פעם שמענו מלקוחותינו את הציטוטים האלה והבנו שיש צורך בפיתוח מנגנון יעיל ופשוט במטרה למדוד ולהשוות את התשואה של מנהלי תיקים, יועצים בבנק ואפילו ניתן להשוות את התוצאה עם מכשירי השקעה לטווח בינוני כמו קרן השתלמות וקופת גמל (ללא המרכיב של השקעות אלטרנטיביות). לאחר למידה מעמיקה של הצורך ופיתוח המנגנון אנחנו מעמידים לרשותכם את השימוש החופשי במחשבון התשואות. 

אנחנו רואים ערך רב בשיתוף הידע שלנו אתכם כלקוחות, עוקבים וקוראים שלנו

למי זה מתאים?

לכל מי שמעוניין לדעת מה מדדי השוק עשו בתקופה נתונה במטרה להשוות עם התוצאה של מכשירי השקעה שונים כמו תיק מנוהל בבית השקעות, תיק מיועץ בבנק או סתם כי הוא רוצה לדעת מה קרה בתקופה מסוימת בשוק ההון והכל באופן קל ופשוט.

איך משתמשים במחשבון התשואות שלנו?

בוחרים תקופה שבה תרצו לבדוק את התוצאות של מדדי השוק. תאריך התחלה ותאריך סיום. מוסיפים דמי ניהול ועמלות באחוזים, לא חייבים. לאחר מכן באמצעות החיצים בונים את התפלגות תיק ההשקעות שלכם לפי אפיקי ההשקעה השונים ומקפידים שהתיק מסתכם ל- 100%. החישוב מתבצע באופן אוטומטי ותוכלו לראות את הסיכום בצד ימין למטה. לאחר מכן ממלאים פרטים אישיים, שם מלא, טלפון ומייל. זה חשוב לנו לתיעוד וחשוב לכם כדי לקבל מאיתנו סקירות שוטפות. מי שלא מעוניין יכול לבטל לאחר קבלת הסקירה הראשונה. מאשרים את תנאי השימוש, שליחה ומקבלים את התוצאה שאותה ניתן אפילו להוריד לקובץ PDF.