מה אנחנו עושים? ניהול השקעות, שיווק השקעות

אם צברת סכום כסף גדול להשקעה מוצע לכם יועץ השקעות פרטי ואובייקטיבי.

השירות מיועד לבעלי 2 מיליון ש”ח ומעלה.

מומחי ההשקעות של Agio Personal צברו ניסיון מצרפי של עשרות שנים, ידע, כלים ויכולות בתחומי ההשקעות והם מחויבים אך ורק ללקוחות החברה, ללא תלות וניגודי עניינים עם גופים פיננסיים כלשהם.

אנו בונים עבור כל לקוח פתרון השקעות אופטימאלי המותאם למאפייניו האישיים, למטרות ולצרכים שלו. אנו מאמינים באסטרטגיית השקעה ארוכת טווח, שממצה את פוטנציאל הנכסים לאורך זמן. אנו פועלים עבור לקוחותינו במטרה להגיע ליעד התשואה ולצמצם למינימום את הסיכון שהוא חלק בלתי נפרד מהתנהגותם של השווקים הפיננסיים המאופיינים בתנודתיות גבוהה.

למה לבחור ב- Agio Personal

אנו פועלים בשבילך על מנת להשיג את המטרה:

  1. היועצים שלנו לומדים לעומק את הצרכים והמטרות של כל לקוח ותופרים לו חליפה המותאמת בדיוק לפי צרכיו.
  2. אנחנו בונים מדיניות השקעה בראיה ארוכת טווח, במטרה למקסם את פוטנציאל התשואה ולהבטיח צמיחה עקבית של ההון הפיננסי של לקוחותינו. כל לקוח מקבל המלצה מותאמת עבורו.
  3. על מנת לצמצם את הסיכונים והרגישות לתנודתיות השוק, אנו פועלים לפיזור ההשקעות במגוון אפיקי השקעה בארץ ובחו”ל, תוך התמקדות בשווקים יציבים, לצד המלצה להשקעות אלטרנטיביות עם קורלציה נמוכה לשוק הסחיר.

מי הלקוחות שלנו?

Agio Personal  מתמקדת בלקוחות בעלי עושר פיננסי משמעותי, החל מ- 2 מיליון ש״ח, וזאת על מנת שנוכל לספק שירות VIP עבור כל אחד מלקוחותינו, הכולל איש קשר אחד המעניק שירות אישי וזמין עבור הלקוח בכל האמצעים המוכרים. אין לנו מוקדי שירות טלפוני.

יועץ פרטי משלך

  • השלב הראשון בתהליך בניית תיק השקעות הוא פגישה אישית עם אחד מהיועצים המנוסים של Agio Personal. בפגישה זו יוגדרו המטרות והיעדים הפיננסיים שלך לאורך זמן, תקבע רמת הסיכון הרצויה וטווח ההשקעה.
  • בהמשך, נבנה לך תוכנית השקעות בהתאמה אישית, כזו שתתאים לך כמו כפפה ליד. תקבל המלצה ברורה איפה להשקיע.
  • היישום של התוכנית תבוקר באופן שוטף על ידנו שילווה אותך, ויבחן על בסיס קבוע בהיבטים של הרכב הנכסים, תנודתיות בשוק ועלויות הניהול.
  • הקשר האישי מולך ישמר, באמצעות קבלת דו”חות תקופתיים, עדכונים וסקירות וכמובן –  יעדכן אותך באפשרויות השקעה חדשות.