ייעוץ בניהול השקעות, שיווק השקעות

עולם ההשקעות מאופיין בהיקף עצום של אפשרויות השקעה ובמידע רב המשתנה במהירות.

צברת כסף ועשית דרך ארוכה, הגיע הזמן להשקיע בעצמך.

אג’יו פרסונל היא פעילות ליווי בניהול השקעות ושיווק השקעות המונעת באמצעות הכלים והשיטות של המשקיעים הגדולים. אנחנו רואים את התמונה המלאה ב”ראיית על”. אנחנו שמים את טובת הלקוח במרכז ומביאים מומחיות וניסיון מצרפי אדיר בהשקעות פיננסיות ואלטרנטיביות. אנו פועלים עבורך, בשקיפות מלאה. אנחנו מתחייבים לבחור את פתרונות ההשקעה הטובים והמתאימים ביותר עבורך בעלות הנמוכה ביותר.

לגילוי נאות

מביאים כלים וניסיון מהעולם של הגדולים

 Agio Personalהיא פעילות הלקוחות הפרטיים של חברת אג’יו, בעלת ניסיון עשיר בליווי ארגונים גדולים, חברות ציבוריות וקיבוצים, בעולמות של ייעוץ ושיווק השקעות, ניהול סיכונים פיננסיים והשקעות אלטרנטיביות.

Agio Personal פועלת מתוך הבנת צרכי ההשקעה של לקוחות פרטיים בעלי עושר משפחתי פיננסי והיא מספקת עבורם שירות המותאם להיקף נכסים משמעותי תוך הבאת יתרונות לגודל ומציאת פתרונות מותאמים אישית.

לקוחותינו נהנים מהידע, הכלים והניסיון שצברנו בליווי הארגונים הגדולים, ומקבלים יחס אישי והתאמה מלאה של פתרונות השקעה באמצעות מכשירים מגוונים כולל השקעות אלטרנטיביות המשווקות באחריות.

בדוק עכשיו את ערוצי ההשקעה המתאימים ביותר עבורך

מי מתאים השירות

אנו מספקים שירות ללקוחות פרטיים בעלי עושר משפחתי והיקף נכסים פיננסיים של החל מ- 2 מיליון שקלים. מפרט השירות שלנו כולל אפיון מעמיק של הלקוח וצרכיו והתאמת יעדי תשואה וסיכון, בניית מדיניות השקעה, משא ומתן ובחירת בתי השקעות, השקעות אלטרנטיביות הנבחנות באמצעות מודל דירוג פנימי ייחודי שלנו, בקרות ופיקוח על מנהלי תיקים וגופים נוספים, הוזלת עלויות, דיווחים מפורטים ועוד.

Agio Personal   משקיעה משאבים רבים בניתוח השווקים והסביבה המאקרו כלכלית בישראל ובעולם במטרה להביא לך את הפתרון המתאים ביותר ולבנות לך את הקצאת הנכסים האופטימלית, המותאמת בצורה מדויקת לצרכים שלך ושל משפחתך.

רשות-ניירות-ערך

גוף מפוקח על ידי רשות ניירות ערך

לחברת אג’יו ניהול סיכונים והחלטות פיננסיות בע”מ רישיון לניהול תיקי השקעות ( משווק), משווק מטעם הרשות לניירות ערך. ומכאן שהחברה נמצאת תחת פיקוח מתמיד, כך שהכסף שלך נמצא בידיים בטוחות.

תהליך ייעוץ וקבלת החלטות אובייקטיבי

שלב ראשון – בירור צרכי הלקוח
ביחד נגדיר רמות סיכון, מטרות פיננסיות לטווח הארוך לצד שיקולים אישיים נוספים.

שלב שני – הצעת מדיניות השקעות
נמליץ על מדיניות השקעות התואמת את רמת הסיכון של הלקוח ואת ניתוח הפרופיל שלו. מדיניות ההשקעות מהווה בסיס לניהול הנכסים לטווח ארוך.

שלב שלישי – יישום התכנית
נבנה תיק השקעות אופטימאלי, תוך עבודה מול בתי השקעות, בנקים וקרנות השקעה אלטרנטיביות. נשאף להשיג את התנאים הטובים ביותר והעמלות הנמוכות ביותר.

שלב רביעי – ניטור, פיקוח ובקרה
נבצע ניטור שוטף, דיווח וניתוח סיכוני ההשקעה לצד בקרת עלויות וביצוע שינויים בתיק במידת הצורך.

תמיד עם יד על הדופק

קרן כספית או פיקדון בנקאי?

במהלך 2023 היינו עדים לגידול בכספים אשר מופקדים לקרנות כספיות ואפיק זה החל להיחשף יותר ויותר לציבור הרחב. הקרנות הכספיות השקליות מנהלות בפתחה של שנת

קרא עוד »

מדד הבנצ’מרק של ישראל

בעשור האחרון, מרבית הנתונים הכלכליים ונתוני הצמיחה בישראל טובים מרוב מדינות המערב, למרות זאת המדד שאמור לשקף את הכלכלה הישראלית, ת”א 125 מציג ביצועי חסר

קרא עוד »