להיות חלק ממשפחה גדולה יותר

Agio Personal היא פעילות המלווה לקוחות פרטיים בניהול השקעות ושיווק השקעות מבית חברת אג’יו ניהול סיכונים והחלטות פיננסיות בע”מ, המלווה למעלה מ- 17 שנים ארגונים, חברות וקיבוצים, בעולמות של ניהול השקעות, ניהול סיכונים פיננסיים והשקעות אלטרנטיביות. 

כלל ידוע הוא שבעוד שהשחקנים במערכת הפיננסית הינם חזקים וגדולים, הלקוחות הם לרוב קטנים ביחס למערכת וסובלים מפערי ידע וניסיון שבאים לידי ביטוי לבסוף בעלויות גבוהות והחלטות שגויות.

לכן הקמנו את Agio Personal שמהווה בית להשקעות של לקוחות פרטיים בעלי עושר פיננסי של החל מ- 2 מיליון ₪, המעוניינים בפתרון כולל להון האישי שלהם.

לצורך פעילות זאת אנו מביאים אתנו ניסיון מצרפי של עשרות שנים, ידע, כלים ויכולות מהליגה של הגדולים. אנחנו נגישים לשוקי ההון בארץ ובעולם, לקרנות השקעות אלטרנטיביות, קרנות גידור, לבנקים ולבתי השקעות.

Agio Personal היא גוף הפועל למען לקוחותיו בשקיפות מלאה, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות ויצירת פתרונות השקעות המותאמים בדיוק לצרכים ולמטרות של כל לקוח ולקוחה.

אנו עוסקים בתחומים של ניהול השקעות ושיווק השקעות באמצעות תיקים מנוהלים והשקעות אלטרנטיביות.

לגילוי נאות ראה/י קישור

המומחים שלנו

DSC00684
Hezi Gvili

ד״ר גדעון בן נון

חזי גוילי

מנכ״ל Agio Personal ובעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומימון, מהמכללה למינהל ותואר דוקטור במימון מה- SMC- Swiss Management Center בשוויץ. בעל רישיון לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. בעל ניסיון של כ- 30 שנה בשוקי ההון, בניהול השקעות, ייעוץ בניהול סיכונים פיננסיים, בניית תיקי השקעות וניהול השקעות. מחבר הספר "הסיכון: שומר הראש שלנו". הספר מיועד לאנשי מקצוע אך גם לציבור הרחב, לאנשים שאינם מהתחום המקצועי של עולם ההשקעות. הוא מיועד לכל מי שמעוניין לקחת אחריות על עתידו הפיננסי. עוד משהו: רץ מרתון ומכין יין ביתי. מנהל השקעות ומוביל את פעילות Agio Personal. מייעץ ללקוחות בהיקף כולל של כ- 2 מיליארד ₪. השכלה: אוניברסיטת בר-אילן, תואר שני MBA במסלול מצטיינים במינהל עסקים בהתמחות מימון. בוגר תואר ראשון בכלכלה, פילוסופיה ומדע המדינה מהאקדמית תל אביב יפו ואוניברסיטת תל אביב. בעל רישיון לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. עוד משהו: רב סרן במילואים, אוהב לטייל ולקרוא.
  • ד״ר גדעון בן נון
  • חזי גוילי